Dlouho nebylo jisté, zda se kvůli šíření nového coronaviru bude moci naše kino otevřít. Teď už ale můžeme s velkým potěšením a úsměvem na rtu prohlásit přípravy na letošní sezónu za zahájené a můžeme s radostí oznámit, že LETNÍ KINO VE STRÁŽNICI BUDE!  

Pokud vše půjde podle plánu, tak budou povoleny akce až pro 1000 lidí a to pro nás znamená jediné – promítačku naladit, bufet připravit, tři dva jedna v červenci začínáme! 

Bez určitých omezení se to bohužel neobejde, diváci budou muset dle nařízení sedět od sebe ob jednu řadu a kapacita našeho kina se tak lehce sníží. Nevěšte hlavu, určitě se vejdete, místa je tu pořád dost. O dalších hygienických informacích vás budeme brzy informovat, proto nás sledujte i na našem facebookuinstagramu, ať víte o všech novinkách jako první.

Usilovně připravujeme letošní program, který bude opravdu bohatý jak na premiéry, tak reprízy největších letních hitů. Zatím neznáme termíny všech premiér, proto vás budeme muset ještě chvíli napínat a kompletní program vypustíme do světa začátkem června. Alespoň prozradíme, že filmy, které budete u nás moct zhlédnout, jsou 3Bobule, Bourák, Šarlatán a mnoho dalších, program bude opravdu velmi pestrý a letošní sezóna bude stát za to.


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.